Момиченце или момченце ще е ЮНСКОТО детенце? Тема №14

  • 16 370
  • 285
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 2 609
Зравейте и от мен.
Не съм писала скоро, че имам проблем с компа. Сега пиша от този на шефа. Mr. Green
Искам само да пожелая на всички Весели празници!
И дано догодина юни, всички да гушкаме здрави и засмени бебоци!
Party Party Party

# 271
  • Мнения: 96
Чувала съм за магазин Джъмбо, че има хубави бебешки неща Flutter
edno_momiche, директно и кажи на свеки да не пуши! Ние като и казвахме, че ще става баба, поседяхме 30 мин, тя не пуши, но при нея така мирише на цигара, че после ми беше лошо / аз съм непушач и никога не съм пушила/. В един момент тя беше готова да запали цигара, но и аз и мъжа ми я погледнахме отровно и не посмя, но и да беше запалила, щях да и кажа да не пуши.

# 272
  • Мнения: 1 291
В джъмбото няма избор на големи неща -не е специализирано за бебешко.

А свеки пуска един вентилатор и казва че той дърпа миризмата,предния път като бяхме направо димна завеса беше.А аз,приятеля ми и майка ми и баща ми не пушим, пък съм и бременна..Ще кажа на сина й той да й каже,за да не се окажа трън в окото.Тя не може да не пуши,и незнам направо..

# 273
  • Мнения: 989
Edno_momiche,аз живея до Пигиса. Там нещата са малко по-скъпички (поне доскоро беше така), но за сметка на това са качествени. За колички,корита и други бебешки работи изборът е много голям. Друг магазин, за който се сещам е Щъркел, но там изборът е по-ограничен и нещата им общо взето не изглеждат особено хубави, но това в никакъв случай не означава, че не са качествени.

Аз съм отскоро потребител и в една друга тема (за августинчета 2006, тъй като малката е родена тогава) и да ви кажа кое ми направи впечатление. Тези мами са зеадно още от самото начало, от момента, когато са разбрали,че чакат бебета. Албумчето им е пълно със снимки (от бремении, през бебешки снимки, та чак досега). Правят си срещи много често (отначало сами, а сега и с децата). Атмосферата е много приятелска, те са си като едно семейство. Мисълта ми е, че искрено се надявам и при нас нещата да се развият така. Да се запознаем лично, а после и децата ни... Аз лично вече ви чувствам много близки и преживявам всичко заедно с вас  Hug оооооооох, стана дълго ама.........

# 274
  • Мнения: 1 291
полито а къде се намира щъркел?

# 275
  • Мнения: 136
Има много хубав магазин и на бул. Никола Вапцаров (не знам дали всъщност не се води алея Яворов). Като се идва от Семинарията, на светофара, който, ако завиеш наляво, отиваш към Телевизионнята кула, а надясно - към София ленд, и в крайна сметка завиеш към София ленд, след 100-200 метра (може и малко повече) има един магазин, който се пада от дясната страна, с много колички, креватчета и т.н. Мисля, че предимно на Чико са стоките. Магазинът, ако не се лъжа, се казва "9 месеца и бебе", ама не съм на 100% сигурна. Отдалече се вижда, има интересни неща вътре. 

# 276
  • Мнения: 1 475
edno momiche аз от Джъмбо освен боклуци за новогодишна украса, никога не бих си купила нещо за бебето от там, всичко ми стои много буклучиво ,дори  и дрешките за бебета, количките и те са много грозни!

Аз ти препоръчвам магазин Chippolino в търговски център Friends  на  бул.Каблешков в Борово, голяма част от нещата смятаме да вземем от там, сега  има и големи коледни намаления там и продават на много изгодни цени колички, но не смятам още нищо да купувам! Друг магазин,който много харесах беще Хиполенд по пътя за Бужурище, оттам май ще  е креватчето! Wink

# 277
  • Мнения: 0
Благодаря ти, PoLy_PoLy .Simple Smile

# 278
  • София
  • Мнения: 2 658
Здравейте момичета, преди малко се чух с моят доктор и ми каза, че и резултатите от втория БХС са ОК.  Simple Smile
Сега чакаме малката да се събуди и да отидем да донакупим подаръците и опаковачна хартия и панделки, за да започна да опаковам подаръците. Обожавам цялата Коледна подготовка-украсата на елхата, приготвянето и украсата на коледните сладки и сладкиши, купуването и опаковането на подаръците.  Grinning

# 279
  • Мнения: 1 291
Аз също не съм фен на Джъмбо с риск да ме освиркат.Един път отидох направих една обиколка и прецених,че това не е моя магазин.То нали за да докарат тази цена са взели неща със съмнително качество с което не бих рискувала особено за бебе.
Дрешки както казах няма да ми се наложи да купувам, но все ме влече да гледам в такива магазини,ние нямаме нужда от нищо-всичко си имаме Simple Smile

# 280
  • Мнения: 989
edno_momiche, Щъркела е на Стамболийски. Ако идваш от Мола в посока бул. Констанитн Величков, пресичаш К. Величков и продължаваш около 300м. Магазинът се пада в един блок, който ще ви се падне от дясно (откъм платното, по което идвате). Сайтът им е http://www.shtarkel.com/ Като цъкнеш на магазини, ще ти излезе най-отгоре този на Стамболийски,а отстрани има "Виж карта". Ако искаш погледни там, защото не съм особено добра в обясненията за посоките  Embarassed Не знам дали ще си харесаш нещо, но пък е близо до Пигиса...

# 281
  • Мнения: 9 814
Момичета, гледам че, темата вече наближава 20 страници.
Иве, ти ли ще я правиш пак?
 Praynig пак ти......
Давам само предложение за заглавие:
"Коледа посреща ЮНСКА мама, радостта й става още по-голяма!"


"Щъркел" не е лош магазин, дори напротив.
Лично аз обаче обичам да пообиколя и да огледам добре нещата преди да купувам.
А пък и никога не мога да харесам всичко само в един магазин.
А за покупки за бебето е твърде рано.
И първият път и сега ще купувам след 28 г.с. Въпреки че, на мен ми трябват само дрешки, шишета, залъгалки, козметика и пр. дребни неща.

# 282
  • Мнения: 456
Момичета, гледам че, темата вече наближава 20 страници.
Иве, ти ли ще я правиш пак?
 Praynig пак ти......
Давам само предложение за заглавие:
"Коледа посреща ЮНСКА мама, радостта й става още по-голяма!"

Пускам я тогава, че моичкия всеки момент ще се прибере от пазар и ще сядаме да ядем  newsm22.  Заглавието е супер Grinning

# 283
  • Мнения: 111
Тонина и аз съм отрицателен резус няма от какво да се притесняваш антителата се проверяват в 4 6 8 месец тя Полито ти е обяснила доста добре  Simple Smile и добре дошла  Hug
Пожелавам на всички мами весели празници и много усмивки та да усетят и бебчавците Коледа  Hug

# 284

Общи условия

Активация на акаунт